проталіс protalis

Спеціальний комплекс для збереження вагітності

проталіс protalis

Здоровий спосіб життя, відсутність перевантажень, правильне харчування – головні запоруки народження здорового малюка. Медична практика свідчить, що більшість майбутніх матусь, навіть тих, хто суворо дотримується правил здорового способу життя, вже на початку вагітності відчувають брак деяких нутрієнтів. Рішення напрошується саме собою: треба максимально збагатити раціон вітамінами, мікро- та макроелементами. Але за допомогою лише дієти вирішити проблему не вийде. Саме тому лікарі рекомендують спеціальні вітамінно-мінеральні комплекси, багаті на життєво необхідні компоненти: фолієву кислоту, йод, омега-3 поліненасичені кислоти, цинк, залізо, лютеїн, рутин та інші необхідні вітаміни і мінерали. Проблеми з браком цих нутрієнтів є у більш ніж половини жінок, які збираються народити дитину.

Фолієва кислота, вітамін В9

Одним з найнеобхідніших вітамінів для вагітних є фолієва кислота, або вітамін В9. Ця речовина при нагріванні легко руйнується, не накопичується і не синтезується в організмі. На дефіцит фолієвої кислоти страждає близько 90% світового населення. Особливого значення цей вітамін набуває під час вагітності, оскільки відповідає за процес відмирання старих клітин і появи нових, бере активну участь у формуванні плаценти. Брак фолієвої кислоти може зумовити пошкодження нервової трубки дитини, спровокувати викидень.

Дуже важливо, щоб у організм вагітної фолієва кислота надходила в формі фолату, тобто у природній формі вітаміну В9, що утворюється в зелених рослинах і деяких інших продуктах.

Найактивніша форма фолату – L-метилфолат. Він має найвищу біодоступність, позаяк для повного засвоєння не потребує додаткових ферментативних реакцій. Ця речовина бере участь у синтезі ДНК на клітинному рівні, а також забезпечує перебіг низки метаболічних процесів. Саме L-метилфолат входить до складу Проталіса ФеміФолат.

проталіс protalis

Йод для вагітних, наслідки дефіциту йоду

Ще одним вкрай необхідним нутрієнтом, потреба в якому підвищується під час вагітності, є йод, що забезпечує нормальну роботу щитовидної залози, гормони якої впливають на розвиток мозку і нервової системи плода. Під час вагітності посилюється виведення йоду нирками, а отже, в організмі утворюється його дефіцит. До середини другого триместру вагітності щитовидна залоза плоду ще не працює, тому нормальний розвиток мозку і всієї нервової системи дитини відбувається завдяки гормонам матері, що надходять через плаценту. На 10-12 тижнях вагітності щитоподібна залоза дитини набуває здатності накопичувати йод і синтезувати власні тиреоїднігормони. Тож йод потрібен і матері, і дитині. Наслідками йододефіциту є:

  • порушення розвитку центральної нервової системи, особливо в ранньому дитячому віці;
  • погіршення розумового розвитку дитини;
  • підвищення ризику спонтанного переривання вагітності;
  • низька маса тіла новонародженого.

Омега-3 поліненасичених жирних кислот (ПНЖК) для вагітних

Серйозні проблеми зі здоров’ям вагітної жінки та нормальним розвитком плоду може спричиняти брак омега-3 поліненасичених жирних кислот (ПНЖК), які беруть участь у формуванні мозку, нервової системи, очної сітківки і деяких інших органів дитини. При значному дефіциті омега-3 кислот виникає порушення балансу простагландинів, а їх надмірна концентрація може зумовити викидень і передчасні пологи. Також омега-3 ПНЖК – ефективний засіб від токсикозу, що супроводжується високим тиском, дисфункцією печінки та нирок, набряком, проблемами з плацентою, погіршенням кровообігу, внаслідок якого органи та тканини не отримують необхідної кількості поживних речовин. Крім того, токсикоз викликає значний стрес, а для того щоб з ним впоратися, в організмі виробляється величезна кількість адреналіну. Це призводить до ще більшого підвищення тиску і проблем з кровообігом. Омега-3 поліненасичені кислоти зменшують в’язкість крові, завдяки чому сприяють нормалізації тиску і поліпшенню самопочуття.

Підтримка вагітних, нутрієнти Проталіс

Для підтримки здоров’я вагітної жінки та малюка в усіх триместрах можна використовувати Проталіс FemiFolat (ФеміФолат), що містить рекомендовані протоколами з ведення вагітності дуже важливі нутрієнти: активну добре засвоювану форму фолієвої кислоти L-метилфолат, омега-3 поліненасичені жирні кислоти та йод.

Форма зворотного зв'язку*

Завжди раді відповісти на запитання. Один з наших досвідчених експертів залюбки надасть вам зворотний зв’язок у найстисліші терміни.​